KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7663005
nr 766 3005
Akvarell
Föreställande 'Oscar Fredrik Stockholm, Capt HE Nordahl 1901', Monogramssignerad AS, ramens innermått: 35x55
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 juli 2012
kl 18:04:52
26/6 00:11:20